Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kompania BINNI

Lokacioni: Prishtine

Shpall konkurs për plotësimin e vendeve të punës:

  • Mirembajtëse (2 Pozita)

Pozitat e kërkuara më lartë kanë rëndësi të vecantë në BINNI, duke marrë parasyshë që kompania Binni veçohet me produkte elitare, ambient unik, shërbim cilësor dhe perkujdesje të vecantë ndaj klientit.

Jemi vend pune ku për çdo punëtor ofrojmë mundësi të barbarta karriere dhe avancimi profesional.

Nga kanditadët kërkohet:

  • Të ketë paraqitje profesionale,
  • Përvojë pune ne fushen e caktuar
  • Shkathtësi të shkëlqyera ndërpersonale.
  • Administrim dhe koordinim i veprimtarive ditore.

PAGESA: Konkuruese,

Të gjithë kandidatët e interesuar janë të lutur të dërgojnë CV-të e tyre së bashku me një fotografi në: dukagjin.ademaj@binni.biz ose ne +38344532531

Vetëm kandidatët e përzgjedhur në rrethin e ngushtë do të kontakohen.

Shikime 6,436
Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 28/10/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management