Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM PLUS
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

VIA Consulting (zyra e kontabilitetit dhe auditimit), shpall konkurs per: Praktike me pagese

Kriteret per aplikant/e janë:

  • Te kete perfunduar fakultetin;
  • Te kete nivelin e pare -Teknik i Kontabilitetit (jo e domosdoshme);
  • Te kete njohuri te punes me kompjuter, perparesi njohurite me programet lokale te kontabilitetit;
  • Te kete aftesi te mira te komunikimit (njohja e mire e gjuhes angleze eshte perparsi);

Kanditatët do të përfitojnë përvojë në fushën e kontabilitetit gjatë punës me klient lokal dhe ndërkombëtar.

Të interesuarit të dërgojnë CV në e-mail: hr@viabusiness.org

Shikime 3,136
Kategoria Ekonomi, Financë, Kontabilitet
Skadon 05/10/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management