Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Ne po kërkojmë persona Pozitiv, kreativ, energjik dhe të motivuar qe ta shprehin telentin e tyre.

Pozita: CONTENT WRITER (Shkrimtar/e)

Aftësitë e kërkuara:

  • Njohuri të shkelqyeshme të gjuhës angleze dhe shqipe.
  • Shkathësi për të bërë hulumtime online “bazuar mbi temën apo konceptin e projektit”.
  • Shkathësi në Perpilim: “Permbledhje Kreative, kuptimplote, dhe të sakta”.
  • Të jetë i përshtatshëm për punë ekipore, kurioz dhe mendje-hapur.
  • Njohuri me MS Office.

Të gjithë të interesuarit për këtë pozitë, duhet të dërgojnë CV-në e tyre në e-mail adresën: TMRWnation@gmail.com

Shikime 7,300
Kategoria Edukim, Shkencë & Hulumtim
Skadon 26/10/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management