Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Dizajner/e Grafik/e
 
Digiteyez, Marketing Agency është në rritje dhe në kërkim të një dizajneri/e grafik/e
  • Nese je kreativ/e
  • Nese ke njohuri ne Dizajn Grafik
  • Nese ke dëshirë me msu cdo ditë dicka të re
  • Nese i ke 1 deri ne 5 vjet përvojë pune, jemi shume te interesuar per ju !
Bashkohu me ekipin tonë
 
Çka duhesh me bo?
  • Dizajne të contentit për postime në Social Media
  • Bashkëpunim me ekipin ekzistues
Cka duhesh me dijtë?
  • Paketën e produkteve Adobe, minimum Photoshop dhe Illustrator
Qysh vazhdojme tash?
  • Na e dergon një CV dhe portfolio në: info@digiteyez.com
Apliko se kurre si dihet !

Shikime 5,614
Kategoria Art dhe Kulturë
Skadon 26/10/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management