Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kompania jonë AT HOME HEALTHCARE operon në mbi 55 shtete të botës dhe është në nivel ndërkombëtar fatmirësisht edhe në Kosovë me staf professional, andaj na duhen njerëz kualitativ dhe të diciplinuar për punë.Kërkohen agjent/e të shitjes në gjithë teritorin e KOSOVES.

Kushtet të cilat duhet plotësuar për pozitën agjent/e e shitjes :

  • Arsimimi I mesëm
  • Përparësi kan ciftet (femër, mashkull,shoqe, shok, burrë,grua)
  • Të jenë komunikative
  • I pajisur me patent shofer kategoria B

Kompania ofron kushte shumë të mira pune :

  • Paga me standard Europian 400 Euro+ ( për vetëm 3 ore ne dite )
  • Seminare 1 herë në javë
  • Udhetime jashtë vendit gjdo 3 muaj
  • Trajnime për punë dhe biznes
  • Certifikim pas trajnimeve ( të njohura ndërkombëtarisht )
  • Mundesi pune edhe në shtetet e bashkimit Europian

Të gjithë të interesuarit mund ta aplikojnë përmes kësaj e-mail adrese duke dërguar CV-në e tyre: germanyhealthcare@outlook.com Mund të na kontaktoni nga ora 10:00-17:00 Nr tel: +383-49-814-819

Shikime 8,061
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 23/10/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management