Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC

Prezantues/e në Showroom

Jakova-L
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Prezantues/e në Showroom për prodhimet tona, të ketë njohuri elementare rreth produkteve elektrike dhe të ngrohjes qendrore ku përfshihet edhe trajnimi.

Paga neto 350 euro me mundësi rritje në bazë të përformancës.

Lokacioni: Prishtinë, Veternik 

Tel: 045 688 488

Email: info@jakova-l.com për CV

Shikime 4,328
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 16/10/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management