Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM PLUS

Frizer/e për femra dhe meshkuj (Rruga B)

Art n'flok
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

ART N'FLOK shpall konkurs per:

Frizer/e për femra dhe meshkuj (edhe per trajtime te fytyres)

Nëse jeni person kreativ, i/e motivuar për zhvillim të karrieres si dhe nese perkujdesja ndaj flokëve per ju eshte me teper nje art se sa nje detyre, ju ftojme te beheni pjese e ekipit tone.
 
Kandidati apo kandidatja ideal/e duhet te ketë:
  • Aftesi te mira komunikuese me klient dhe aftesi te punes ne ekip.
  • Motivim dhe perkushtim ndaj zhvillimit personal ne profesion si dhe mirembaitjes se sallonit.
Lusim te gjithe te interesuarit te na kontaktojne permes numrit te telefonit +383 44 802 888 apo ne instagram @artnflok, duke derguar shprehje të interesit apo CV.
 
Lokacioni: Rruga B, Prishtine
 
 

Shikime 5,422
Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 23/10/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management