Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM PLUS

Agjent Telefonik (20) (gjuhë Suedeze)

Moonvibe
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Ky konkurs është në Draft dhe nuk është aktiv në Kosovajob dhe platformat tjera.

Te gjithe te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e telefonit: +383 48 886 906

Shikime 36
Kategoria Telekomunikim
Skadon 22/10/22 (27 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management