Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC

Agjente për turizëm (2)

Agjensioni Turistik Aurora
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Agjente për turizëm

 

Obligative:

  • Te kete njohuri ne te shkruar dhe ne te folur te gjuhes angleze,
  • Te kete njohuri te mira ne perdorimin e kompjuterit,
  • Aftesi per te komunikuar me koleget dhe konsumatoret ne menyre profesionale

Preferohet:

  • Te kete njohuri ne gjuhen Turke
  • Eksperience pune ne agjensione turistike

Aplikacionet dergoni ne:
Info@aurora-rks.com

38349232325  viber e whatsapp
+38349886600 whatsapp

Shikime 2,564
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 20/10/22 (17 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management