Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kompania Ndërkombetare Studio Moderna kërkon Call Center agjent/e

#CALLCENTERNEGJUHËSHQIPE

#PUNO NGA SHTËPIA

Nëse:

 • Je ai shoku/shoqja qe  gjithmone  ki dicka per te thënë
 • Nëse  edhe  t’shpisë të kanë thënë që flet shumë
 • Din dhe ki njohuri mbi shitjen

Mos mendo dy herë , apliko menjëherë!

                  Kemi vend per  JU

I përzgjedhur do të jesh nëse ke :

 • Aftësi te mira kompjuterike
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi, ndërpersonale dhe përvojë pune në sektorin për shërbim ndaj klientit.
 • Veteiniciative dhe vullnet per te ushtruar detyren ne menyre profesionale
 • Kujdes ndaj detajeve dhe ke aftesi te mira organizative
 • Natyre miqesore dhe te pelqen te punosh ne ekip
 • Aftesi te qendrosh I qete gjate presionit dhe te veprosh ne menyre flexibile

Cfarë ne ofrojmë:

 • Page konkuruese bazuar ne aftësitë e juaja komunikative , baze+ bonuse
 • Orar  fleksibil, me mundesi pune nga rehatija e shtepise
 • Ambient pune te hapur, inspirues dhe garues.
 • Trajnime profesionale ne shitje
 • Zhvillim personal ne shitje, menaxhment dhe marketing
 • Mundësi për avansim ne karrierë

Jeni personi i duhur për ekipin tone?

 Dërgoni CV-në apliko.callcenter@studio-moderna.com , me titullin ‘’Agjent ne Call Center”

Shënim: Ne do të marrim në konsideratë vetem aplikacionet e kompletuara  dhe do të kontaktojmë vetëm kandidatët e përzgjedhur.

Për më shumë informata mund të drejtoheni në zyret tona në Studio Moderna SH.P.K Rr.Ukshin Hoti, C3/3B, #120, Prishtinë – Kosovë

Shikime 6,212
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 19/10/22 (16 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management