Joboni

Agjent/e të thirrjes (5)

	 	 
Call Agent/e ne Lipjan.
 
Joboni shpall konkurs per 5 Pozita CALL AGENT ne gjuhen gjermane ne qytetin e Lipjanit.
 
Paga baze 500 Euro si dhe shume bonuse atraktive.
 
Aplikuesit duhet te kene njohuri shume te mira telekomunikuese ne gjuhen gjermane.
 
Per aplikim ju lutemi te na dergoni CV-ne tuaj dhe nr e telefonit ne e-mail adresen accounting-ks@hotmail.com ose te na kontaktoni ne nr e telefonit: 044141948.
 
Aplikuesit e perzgjedhur do te telefonohen dhe njoftohen per intervistim.
 
 
Shikime 3447
Kategoria Telekomunikim
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Lipjan
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC