Green Life

Mundësi punësimi dhe karriere

	 	 
Mundesi punesimi dhe karriere
Startuan regjistrimet per grupin e dyte per konventen amerikane, Majemi, Florida!
 
* Start per 10-diteshin e pare 590€ fitime! 
* Page baze dhe siguracione sipas legjislacionit ne fuqi!
* Bonuse mujore deri ne 1200€ ne varesi te performances!
* Pozicione pune te larmishme ne fushen e marketingut dhe menaxhimit!
* Kushte komode pune.
 
Kriteret;
* Serioze ambicioze per para' dhe karriere, aftesi komunikimi dhe bindese!
* Eksperiencat e meparshme perbejne prioritet!
* Te interesuarit te kontaktojne. 
* 049 955 278 / 038 749 540
* Email; greenlifeprishtine@gmail.com

TAGS: Green Life, PrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 14264
Kategoria Konsulencë
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC