Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Afrigroup hap konkurs për:
  • Shofer ambulantiv kategoria C 

Fushë Kosovë - Prishtinë

Malli është i ngarkuar në frigo të kamionit dhe bëhet shpërndarja e mallit.

Të interesuarit për punë mund të kontaktojnë në numrin:

049 483 204 apo në email: agnesa.azemi@afrigroup.co

Shikime 3,649
Kategoria Transport, Logjistikë
Skadon 13/10/22 (10 ditë)
Orari Full Time
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management