Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Restauranti Italian Piccolo Mondo me tradit 41 vjeqare me pronar shqiptar ne Malmö te Suedis hap keto vende të lira pune:

Kamarier/e (4)
Kuzhinier/e (2)

Përgjegjësit pozita Kamarier:

 • Të mirëpres mysafirët,
 • Të merr porosi dhe pagesa,
 • Të servojë ushqimin e porositur nga klientët,
 • Të sigurojë pastërtinë e pergjithshme te restauranitit,
 • Të asistojë në arritjen e objektivave te restaurantit.

Kërkesat:

 • Të jeni të motivuar per punën në ekip,
 • Të jeni te gatshëm të punoni me orar fleksibil,
 • Përvoja e punës është e preferueshme.
 • Të interesuarit që aplikojn për pozitat e caktuara duhet të ken njohuri te gjuhës angleze.

Përgjegjësit pozita kuzhinier:

 • Të jeni pergjegjës për kualitetin e ushqimit qe e përgaditni,
 • Të jeni motivues të punoni ne situata stresuese,
 • Të jeni të gatshëm të mbani pastertin ne vendin ku punoni,
 • Të merrni iniciativa për përgaditjen e recetave te reja italiane.

Kërkesat:

 • Të jeni të motivuar per punen ne ekip,
 • Të jeni të gatshëm të punoni me orar fleksibil,
 • Të keni njohuri në kuzhinen italiane
 • Të keni njohuri te gjuhes angleze ose italiane ( jo e obliguar).

Sipas marëveshjes mund te rregullohet edhe Viza e punes !

Të gjith të interesuarit mund te lajmerohen ne këta numra te telefonit :

+4673-023-32-04 ( Viber ose Whats App)
+46 73-714 46 04 (Viber ose Whats App )

Per daten dhe kohen e intervistes do te lajmeroheni nga vetë pronaret .
Intervistat mbahen ne Prishtine.
email : Info@piccolomondolillatorg.se

Shikime 7,824
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 12/10/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management