Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Agjent/e të shitjes

Home & Health Care
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

HOME&HEALTH CARE shpall konkurs per agjent/e te shitjes

Kompania Gjermane HOME&HEALTH CARE kerkon Agjent/e te shitjes (vlen per gjithe territorin e Kosoves).

Kompania jone e cila operon me mbi 65 shtete te botes dhe eshte ne nivel nderkombetar fatmirsisht edhe ne Kosove e kemi seline qendrore per krejt shtetet ballkanike me staf professional, menaxhment dhe administrate te profesionalizuar ne lamine e njohjeve te produkteve shendetsore dhe njekohesisht akademin e shitjeve, andaj na duhen njerez kualitativ te disciplinuar dhe serioz.

Kompania ofron dhe mundeson avansim ne kariere edhe ne arenen nderkombetare permes seminareve te organizuara ne baza vjetore per gjithe bashkepunetoret.

Kushtet te cilat duhet plotesuar per agjent te shitjes  jane si ne vijim:

 • Te kete Patent shofer te kategorise B
 • Te jene komunikativ
 • Ciftet kane perparesi
 • Te kene motiv

Kompania ofron standard evropian edhe ne kosove dhe me kushte  shume te mira te punes:

 • Paga fikse 500+
 • Vetem 3-4 ore pune efektive vetem mbas ores 17:00
 • Edhe nese je aktiv diku mund te punosh edhe tek ne
 • Udhtime te rregullta jasht vendit
 • Seminare ne baza javore ne kosove pa pages
 • Trajnime 1 javore
 • Certifikim pas trajnimeve (Te njohura nderkombetarisht)
 • Mundesi pune edhe ne shtetet e Bashkimit Europian
 • Kontrata me periudhe kohore afategjate

Te gjithe te interesuarit te aplikojn permes ksaj email adrese

germancompany63@gmail.com Per ndonje informate shtese mund te kontaktoni ne kete numer te telefonit!

049 272 886

prej ores 10:00 deri 19:00

Shikime 6,687
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 12/10/22 (9 ditë)
Orari Full Time
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management