Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

OXA Group shpall konkurs për punëtorë në prodhim;

Tefik Çanga

Lokacioni: Ferizaj

Përshkrimi

Kombinati i drurit Tefik Canga për nevojat e kompanisë hap konkurs për punësim në këto pozita:

-Tapetar në prodhim

-Punëtor në ngjyrosje

-Dizajner/ Zhvillues të produkteve

Kushtet dhe benefitet per punonjësit:

  • Pagë konkuruese.
  • Kontratë të rregullt të punës.
  • Tatimet dhe kontributet në TRUST.
  • Mundësi zhvillimi të mëtutjeshëm profesional.

Kanalet e aplikimit duke cekur pozitën për të cilën aplikoni;

  1. Me aplikacion fizik tek zyra e HR, fabrikat Tefik Çanga.
  2. Duke plotësuar të dhënat në linkun https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd5DjGC6jkq8xZjroch4auc5ONgJfDm-shtjzBLZZyflpnzxQ/viewform apliko këtu.
  1. Përmes emailit në hr@oxa-group.com

Aplikimi mbetet i hapur deri më datë 30/09/2022.

Shikime 3,404
Kategoria Prodhim
Skadon 30/09/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Ferizaj
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management