Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC

Menaxher/e, Shitese

Mobileria Maison
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Menaxher/e 

Shpallje për pozitë të lirë: Menaxher i përgjithshëm i shitjes dhe furnizimit

  • Përvoja e punës: 2 vjet +
  • Gjuha angleze: E nevojshme
Vendi i punës: Mobileria Maison (Magjistralja Ferizaj-Prishtinë)
Puna ofrohet me kontratë afatgjate.
 
Gjithashtu, do të keni mundësi t’a kompletoni vet ekipën tuaj përcjellëse të shitjes.
 
Të interesuarit ose të interesuarat të dërgojnë CV në inbox në FB Mobileria Maison
 
Shitese per mobileri
  • Esperienca të mëparshme pune si shitëse në mobileri
  • Minimalisht arsimi mesëm

Vendi i punës: Mobileria Maison (Magjistralja Ferizaj-Prishtinë) Puna ofrohet me kontratë afatgjate.

Të interesuarit ose të interesuarat të dërgojnë CV në inbox në FB Mobileria Maison

Shikime 3,492
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 08/10/22 (5 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Ferizaj
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management