Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM PLUS

Agjente shitëse (2), Faturiste (2), Shpërndarës Malli, Punëtor në fabrikë, Depoist

City.sa
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kerkojmë punëtor në këto kategori

  • Agjente shitëse 2 (F)
  • Faturiste 2 (F)
  • Shpërndares malli 1 ( F/M)
  • Puntorë ne fabrik 2 (F/M)
  • Depoist 1 (F/M)
Informatat bazike :
  • Full time (Punë me orar te plot )
  • Shtune/Diele PUSHIM.
  • Për pozitat 1 & 3 është nevoitet patent shoferi dhe mosha +20 vjet

Të interesuarit të lajmërohen këtu:

049340000
049761601

Intervista mbahet cdo dite pune prej ores 9:00 deri oren 17:00

Lokacioni:

Zona Industriale Fushë Kosovë (Miradi e poshtme) 

https://goo.gl/maps/DfyekjXPtYGRNDRo9


INFO për kompaninë tonë (City.Sa)

Kompani 21 vjeçare me më shumë se 1500 artikuj

Merremi me prodhime vendore me më shumë se 1200 produkte vendore të ndryshme 

https://www.instagram.com/bravogroup_official/?hl=en

 

 

Shikime 4,412
Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 06/10/22 (11 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management