Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC

Rrobaqepës/e (2)

Brillant – AS
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Brillant – AS: Rrobaqepëse (2) – Prishtinë

Përgjegjësitë:

  • Prerja dhe qepja e perdeve

Orari: 09:00 – 17:00

  • Gjysmë ore pauzë
  • E Dielja pushim
  • Me kontratë të punës
  • Vendi i punës: Kurriz, Dardani - Prishtinë

Kontaktet për aplikim:

E-mail: agimselimi57@gmail.com

Numrat e telefonit: (+383) 49 503 875 / (+383) 44 179 503

Shikime 2,051
Kategoria Tekstil, Lëkurë, Industri Veshëmbathjeje
Skadon 06/10/22 (11 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management