1
PREMIUM

Sektorist/e

Ruaj
LIFESTYLE Prizren
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Jemi ne kerkim per SEKTORIST/E persona te cilet kane njohuri, ju pelqen te punojne dhe te kalojne kohe ne nje dyqan elite me llojllojshmeri veshjesh!
 
Konkurs pune per Sektorist/e
 
Detyrat dhe pergjegjesite:
1.Fleksibil/e i/e pershtatshme me kerkesat e punes
2.Te mirepres klientet dhe te informoj rreth artikujve ne dispozicion
3.Perkushtim dhe etike ne pune
 
Nese mendon qe je ti qe i ploteson keto kritere, atehere plotesoje linkun e meposhtem 
 
Nese mendon qe je ti qe i ploteson keto kritere, atehere te presim ne Galeria Shooping Mall ne Prizren per te plotesuar aplikacionin.
Pershkrimi eshte ky:
 

Shikime 4,677
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 07/10/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet