Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

“ELKA INTERNACIONAL SHPK” Nje kompani e njohur ne fushen e prodhimit dhe tregtimit te produkteve ushqimore kerkon te punesoje:

  • Punetor per pune fizike ne magazin/M-Prishtine

Detyrat dhe pergjegjesite:

  • Sistemimi i mallrave neper depo;               
  • Ngarkim dhe shkarkim te produkteve te kompanise       

Kerkesa per kandidatet:

  • Aftesi te mira komunikuese;
  • Te kete kryer me se paku shkollen e mesme;
  • Paga do te jete e kenaqshme;
  • Nga e hena-premte orari 8-16;
  • Kontrat e rregullt pune sipas ligjeve ne fuqi;
  • Vetem kandidaten qe do perzgjidhen do te informohen;

Per te aplikuar ju lutem dergoni CV-te enrik.topalli@elkaks.com

Ose paraqituni prane zyrave tona ne Rr.lidhja e pejes pn Prishtine.

Ngjitur me terminalin doganor intereuropa ose telefononi ne numrin tone 038 601 292                                                                

Shikime 4,037
Kategoria Transport, Logjistikë
Skadon 07/10/22 (4 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management