Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM PLUS

Call Agent (Gjuhë Gjermane)

Phoenix
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

PHOENIX Consulting Services

Call Agent (Gjuhë Gjermane)

Pershkrimi i detyrës:

Termina per Digital Online Marketing

Kualifikimet:

 • Njohuri te gjuhes gjermane minimum B1,B2,C1
 • Përvojë pune në sektorin Outbound
 • Aftësi të mira kompjuterike,
 • Aftësi te mira organizative,

Ne ofrojmë

 • Pagë konkuruese bazuar fikse + Bonuse
 • Bonuset jane ditore, javore, mujore, bonuse per kualitet te mire
 • Ambient i mire pune,
 • Trajnime profesionale
 • Zhvillim personal ne shitje, menaxhment dhe marketing,
 • Mundësi për avansim brenda kompanise
 • Orari i punes eshte 10:00-17:00

Adresa: Rruga B, Prishtine Te interesuarit per aplikim, mund ta dergojne CV në

Emailin: phoenix-de@outlook.com

Shikime 3,191
Kategoria Telekomunikim
Skadon 08/10/22 (13 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management