Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM PLUS

Promotere për gastronomi (6), Promotere në ambiente të hapura (8)

Take One
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
TAKE ONE sh.p.k shpall konkurs për 2 pozita të ndryshme për femra:

1. Promotere për gastronomi (6) paga mujore 500 brutto
2. Promotere në ambiente të hapura (8) 450 brutto

Përgjegjësitë:

Mund te zgjedhni 2 orare paradite (10:00 deri 17:00) ose pasdite prej (17:00 deri 22:00).

Aftësitë e kërkuara:
  • Të ketë pervojë pune e preferuar por jo obligative.
  • Të jetë e sjellshme dhe komunikative

Të gjithë të interesuarat të kontaktojnë në numrin e telefonit në viber: 043 883 388 apo thirrje telefonike deri në ora 20:00 dhe jo më vonë.

Shikime 5,769
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 06/10/22 (3 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management