Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

KONKURS PËR PUNË

Plus Paints është kompani tashmë lidere që nga viti 2008, e cila meret me një sërë shërbimesh dhe ofron një gamë të gjerë të produkteve si ngjyra industriale dhe produkte të ndryshme për bizneset që meren me materiale si dru, hekur dhe metal.

Kompania Plus Paint ofron ambient të mirë të punës, zhvillim në karrierë, benefite dhe kushte të mira të punës.

Pozitat e hapura:

  • Recepsionist/e
  • Udheheqës i prodhimit
  • Ngjyrosës në prodhim
  • Menaxher i njësisë
  • Depoist
  • Shitës/e & Arkatar/e

Si të aplikoni?

Dërgo CV në emailin: hr@pluspaints.com apo apliko fizikisht në  zyret e Plus Paints në adresën e pikës kryesore në Konjuh, Lipjan. 

Shikime 6,434
Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 05/10/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Lipjan
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management