Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM PLUS

Kuzhinier Profesionist

Bon Vivant
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Bon Vivant i themeluar ne Mars 2013, me lokacion ne zemer te Prishtines me dizajn unik te lokalit, ushqime te ndryshme, pije dhe kokteje te ndryshme shpalle konkurs pune per:

  • Kuzhinier Profesionist

Te gjithe ata qe kane vullnet dhe dashuri per punen ne bar te aplikojne duke telefonuar ne numrin e telefonit: +383 49 30 60 30 (WhatsApp dhe Viber)

Shikime 4,077
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 06/10/22 (3 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management