Fast Food 004

Kamarier, Shankist

	 	 

Fast Food 004 

Kërkon 1 Kamarier dhe Shankist me orar  plotë pune.

 gjithë  interesuarit  lajmërohen cdo ditë pune nga ora 10;00 - 16;00   numrin e telefonit:

049600766

AdresaRrugaHolgen Petersen (Hyrja e spitalit nga EULEX) në QKUK

 

TAGS: Fast Food 004PrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 1223
Kategoria Hoteleri
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC