Karameli Sweets

Punëtore për gatimin e ëmbëlsirave

	 	 

Kompania "Karameli Sweets" hap konkurs për:

Punëtore për gatimin e ëmbëlsirave

Lokacioni: Prishtinë

Orari: Fleksibil

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Përgatitja e ëmbëlsirave
  • Përgatitja e porosive

Kualifikimet e nevojshme:

  • Njohja e recetave të gatimit të ëmbëlsirave tradicionale dhe moderne

Kandidatet duhet të jenë me vendbanim në Prishtinë

Të interesuarat mund të aplikojnë duke dërguar CV në email adresën herolinnd@gmail.com. Gjithashtu numri i telefonit bashkë me fotografitë e ëmbëlsirave që kandidatet kanë përgatitur te dërgohen ne email adresë.

Data e fundit për aplikim: 30 Prill 2019.

 

TAGS: Karameli SweetsPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

 

Shikime 1015
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC