Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

GIFT SHOP - ALBI MALL 4/PERSONA

Zhabari Print SHPK është kompani lider me rrjetin më të madh të dyqaneve të printimit dhe shitjes me pakicë në lëmin e printimit dhe shtypit përkratësisht personalizimit të dhuratave. Momentalisht  kompania "Zhabari Print Shpk" zhvillon aktivitetin e saj në 6 pika të shitjes në qytete të ndryshme të Kosovës si në: Prishtinë, Prizren, Mitrovicë, Ferizaj dhe Gjilan.

 Zhabari Print kërkon të rekrutojë 4 punëtor djem dhe vajza me orar të plotë: Mosha 18-30 vjeç

 Detyrat dhe përgjegjësitë:

  •  Të jetë i gatshëm për punë ekipore.
  • T’i përshtatet orarit fleksibil të punës.
  • Të ketë qasje me përgjegjësi dhe përkushtim në punë.

 Përfitimet tuaja nga punësimi tek kompania Zhabari Print: 

  • Trajtimi i dinjitetshëm dhe trajnimi i vazhdueshëm Avancimi i metodologjisë së punës
  • Vend pune të sigurtë 
  • Zhvillim dhe rritje profesionale të karrierës tuaj

 Të interesuarit të kontaktojnë në emailin tonë zhabariprint@gmail.com ose në viber +383 49 108 100. Konkursi është i hapur deri më 10.10.2022

 

Shikime 6,216
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 10/10/22 (7 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management