Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM PLUS
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

“Koha Grill” së shpejti pritet të hapet edhe në ambientet e qendrës më të re tregtare në Prishtinë, “Central Park”.
Për kete arsye ka hapur konkurs për pranimin e punëtorëve në kategori të ndryshme, duke përfshirë:

Menaxher/e
Skarist
Sallater
Ndihmës Kuzhine
Arkatare
Enëlarëse
Pastruese

Mënyra e aplikimit: Të gjithë të interesuarit ju ftojmë të kontaktoni në numrat tanë të telefonit: 049 247 777dhe 049 535 725 

 

Shikime 5,542
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 04/10/22 (9 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management