Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM PLUS

Florist/e (2), Praktikant/e (2)

GRANDdecor
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

GRAND FLOWERS ka 4 vende të lira pune për ju që i adhuroni lulet: 

2 x Florist/e me përvojë pune dhe 2 x Praktikant/e

Kriteret e nevojshme:

  • Të keni motivim dhe angazhim për punë;
  • Të keni aftësi organizimi dhe komunikimi;
  • Të jeni në gatishmëri të mësoni dhe trajnoheni vazhdimisht 
  • Përvojë pune minimum 2 vite për pozitat Florist/e
  • Dashuri për lule për pozitat Praktikant/e për punim të luleve dhe dhuratave në Grand Flowers

Të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë CV-në apo letrën motivuese në : info@grand-flowers.com

Shikime 6,111
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 02/10/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management