Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM PLUS

Ndihmëse Kuzhine, Kamarier / Kamariere

Mantro Caffe
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

M A N T R O 

Shpall Konkurs per: 

  1. Ndihmëse Kuzhine (mbi moshën 30 vjeçare)
  2. Kamarier / Kamariere

Detyrat:

  • Te kete pervoje pune,
  • Te kete deshire dhe ambicje per te punuar,
  • Te jete i gatshem per te punuar me orar te zgjatur nese eshte nevoja si dhe me nderrime,

Kualifikimet:

  • Shkolla e mesme e perfunduar,
  • Pervoja e punes (e preferueshme),

Të interesuarit mund të lajmërohen në ketë nr: tel apo viber: +383 49 726 282

Shikime 3,647
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 30/09/22 (5 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management