Roof Sh.P.K.

Ndihmës Kuzhinier

	 	 

Roof Sh.P.K.

Konkurs Punësimi

Roof Sh.p.k për njësitë e saj:

1. "Roof food"
2. "Roof Bistro"
3. "Roof burger"

hap konkurs plotësues pune në pikat shërbyese në Prishtinë.                  

1) Ndihmës Kuzhinier

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Entuziazëm dhe pasion për të ofruar shërbim të shkëlqyer
  • Përpikmëri, mirësjellje dhe kujdes ndaj klientëve
  • Aftësi të mira komunikimi me klient
  • Ambicie dhe motivim

Apliko për tu bërë pjesë e një vendi të ngrohtë me kushte të mira pune.

Kandidatët që dëshirojnë të aplikojnë duhet  të aplikojnë permes:
Web:
www.tregugroup.com
apo e-mailit: info@tregugroup.com
apo ta dergoni CV-në numrin Viber: +383 49 933 576

*Kontaktohen për intervistë vetëm më të vlerësuarit.

Ju mirëpresim!

 

TAGS: Roof GroupPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 2144
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC