Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Autopasion Shpk është kompani lider e shitjes me shumicë në sektorit e Autopjesë, Goma, Vajra dhe Bateri me brendet më prestigjioze botërore. Operojmë në Kosovë dhe Shqipëri në qytetet kryesore.

Autopasion Shpk shpallë 4 vende të lira Pune për qytetin e PRISHTINËS:

POZITA:  

 1. DEPOIST / E – 4 VENDE

Kualifikimet e kërkuara: 

 • Të ketë të përfunduar njërin nga fakultetet e ekonomisë  (për pozitat 1 dhe 2)
 • Të ketë të përfunduar shkollën e mesme (për pozitat 3 dhe 4)
 • Të ketë përvojë në pozitën përkatëse;
 • Të ketë integritet personal;
 • Aftësi që t’i përshtatet dinamikës dhe mënyrës së punës;
 • Shkathtësi komunikuese;
 • I gatshëm që të punoj si pjesë e ekipit;
 • I gatshëm të punoj nën presion të punës;
 • Të jetë fleksibil;
 • Të jetë banor/e i/e PRISHTINËS

Ofrohen Kushte të mira pune si dhe kontratë afatgjate.

Vërejtje:

CV-të dërgohën me FOTO dhe përmes e-mail adreses: apliko@hotmail.com

Në “SUBJECT” të shënohet pozita për të cilën aplikoni.

(Nëse nuk përfillen kushtet e mësipërme, nuk do të shqyrtohet aplikimi)

Shikime 3,975
Kategoria Transport, Logjistikë
Skadon 28/09/22 (3 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management