Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Kamariere (6), Banakiere (6), Barist (3), Hostes (3)

Torta Sweets & More
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Ëmbëlsia e lagjes po vjen!
Apliko për punë dhe bëhu pjesë e familjes sonë
Dërgo CV në jobs@dy-agency.com ose kontakto në +38349350900 ose në DM

Torta Sweets

Shikime 4,595
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 26/09/22 (1 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management