Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Shofer për dërgesa

Balkanlarda
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Një kompani lokale kërkon shofer për dërgesa.

  • Nuk nevojitet leje drejtimi.
  • Dërgesat bëhen me motor elektrik.
  • Duhet të dini anglisht.
  • Mbi 20 vjeç.
  • Duhet ta njohësh Prishtinën.
  • Përvoja e mëparshme e punës është një plus i mirë.
  • Mund të fitoni shumë mirë me rrogë, bonus dhe bakshish.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV ne emailin: Info@balkanlarda.com

Shikime 6,833
Kategoria Transport, Logjistikë
Skadon 25/09/22 (Skadon: SOT)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management