Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

‘’KASTRATI Group’’ si kompani lidere në cilësi të derivateve dhe shërbimit ndaj klientëve me pika në disa qytete të Kosovës dhe me trend rritjeje të vazhdueshëm shpall të hapur konkurs pune për të gjithë ata që duan të bëhen pjesë e një stafi të jashtëzakonshëm dhe ambienti bashkëkohor në këto pika dhe pozita:

Kompleksi KASTRATI Bowling Pejë:

Pozita të lira:

  • Shankist
  • Mirëmbajtëse të picerisë
  • Ndihmës/e kuzhiniere

Të interesuarit:

Të lajmërohen në numrin e telefonit  049/505-396
të aplikojnë nëpërmjet e-mailit info@kastratigroup.com
ose të vizitojnë pikën direkt.


Kompleksi KASTRATI Prishtinë-Fushë Kosovë:

Pozita të lira:

  • Kamarier
  • Shankist

Të interesuarit:

Të lajmërohen në numrin e telefonit 049/851-752
të aplikojnë nëpërmjet e-mailit info@kastratigroup.com
ose të vizitojnë pikën direkt.

KASTRATI Group ofron kushte të rregulluara nga ligji i punës.

Shikime 5,534
Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 24/09/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management