Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM PLUS
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

B&E Call Center është një kompani Internacionale që merret me kujdesin ndaj klientit si dhe shitje të produkteve të ndryshme.

Me zyre në Gjermani, Bosnje dhe Hercegovinë, Turqi, tani me një zyre të re dhe në Pejë B&E Call Center ka startuar rekrutimin për agjenta telefonik.

Nëse nuk keni ndonjë përvojë si agjent/e telefonik atehere ne ofrojmë trajnime profesionale.

Aktualisht jemi duke rekrutuar gjuhën Gjermane.

Kushtet që duhet ti plotësojnë kandidatët janë:

  • Njohja e gjuhës Gjermane.
  • Të jeni të mirë në komunikim dhe të motivuar për punë.
  • Te qëndroni pozitiv gjatë bisedave me klientët.

Kushtet që ne ofrojmë janë:

  • Trajnim profesional.
  • Pagë konkuruese + bonuse.
  • Kontratë pune të rregullt.
  • Mundësi punimi me kompani të mëdha Internacionale.

Për më shumë informacione na kontaktoni në: +38349255837 ose dergoni e-mail ne: info@b-e-marketing.com

Shikime 7,167
Kategoria Telekomunikim
Skadon 25/09/22 (Skadon: SOT)
Orari Full Time
Lokacioni Pejë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management