Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM PLUS
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Mattise Patisserie hap konkurs për:

Kamarier/e
Shankist/e

Lokacioni: Fushë Kosovë

Mosha e preferuar: 
20-35 

Te gjithe ata/ato qe kane vullnet dhe dashuri per punen te aplikojne duke telefonuar ne numrin e telefonit: +383 49 119 119 (WhatsApp dhe Viber)

Shikime 4,664
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 23/09/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management