Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Agjent/e të Shitjes

Clean Air Campaign
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

CLEAN AIR CAMPAIGN  shpall konkurs per Agjent/e  te Shitjes

Kompania Gjermane Clean Air Campaign kerkon  Agjent/e te shitjes ( vlen per gjith  territorin e Kosoves)

Pasi qe jemi  ne perfundim te pushimeve verore muaji shtator do te jete revolucion me planprogram te ri dhe me kushte t’ jashtzakonshme per punesim

Nese jeni duke kerkuar nje pune stabile dhe nje kompani e cila ofron mundësi si per te tashmen ashtu edhe per te ardhmen mundesia erdhi kompania gjermane fillon fuqishem edhe ne kosove pasi qe jemi ne gjith rajonin dhe boten, nderto kariere te fuqishme sepse mbas trajnimit pajisesh me qertifiktat te njohur nderkombetarisht.

Seminaret mbahen jashte vendit ne gjith boten qdo 3 muaj regjionale dhe qdo 6 muaj internacionale ne gjith boten prandaj kerkojm puntor serioz dhe ambicioz per te ardhmen.

Kushtet te cilat duhet plotesuar per Agjent te Shitjes  jane si ne vijim:

 • Te kete patente shofer te kategorise B
 • Te jene komunikativ
 •  Qiftet kane perparesi
 • Te kene motiv
 • Kompania ofron standard Evropian edhe ne Kosove dhe me kushte  shume te mira te punes:
 • Paga fikse 500+
 • Vetem 3-4 ore pune efektive vetem mbas ores 18:00
 • Edhe nese je aktiv diku mund te punosh edhe tek ne
 • Udhtime te rregullta jashte vendit
 • Seminare ne baza javore ne Kosove pa pagese
 • Trajnime 1 javore
 • Certifikim pas trajnimeve (Te njohura nderkombetarisht)
 • Mundesi pune edhe ne shtetet e Bashkimit Europian
 • Kontrata me periudhe kohore afategjate

Te gjithe te interesuarit te aplikojne duke derguar CV-ne permes ksaj email adrese ofertepunesimi@outlook.com

Per ndonje informate shtese mund te kontaktoni ne kete numer te telefonit - 045-611-512

prej ores 10:00 deri 18:00

Shikime 6,429
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 23/09/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management