Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM PLUS

Kuzhinier/e, Kamarier, Pjatalarëse, Pastruese (Fierze, Tropoje)

Bujtina Adora
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Bujtina Adora Agroturizem kërkon të punësoje :

Kuzhinier/e
Kamarier
Pjatalarëse
Pastruese

Kushtet e kompanisë:

  • Pagesa shume e mirë
  • Vaktet dhe fjetja sigurohen nga Bujtina

Adresa: Fierze, Tropoje, 30 minuta nga qyteti i Gjakoves

Të interesuarit për pune mund të kontaktojnë në numrin e telefonit: +355 69 478 8850

Shikime 4,689
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 23/09/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Gjakovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management