Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM PLUS

Kontabilist/e dhe Graphic Designer/e

Andmore
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Andmore hap konkurs për:

  • Kontabilist/e

Preferohet të ketë:

  • Përvoje pune disa vjeqare Kontabilist/e
  • Njohuri të gjuhës Gjermane

  • Graphic Designer/e

Preferohet të ketë:

  • Njohuri të mira në:
  • Indesign
  • Photoshop
  • Ilustrator
  • Përvoje pune disa vjeqare si Graphic Designer/e

Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë CV në:
info@andmore.swiss

Shikime 4,950
Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 17/09/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Klinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management