Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC

Këshilltar/e për Udhëtime

fluturime.com
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Keshilltar/e per udhetime

Ke pasion menaxhimin e udhetimeve dhe sherbimin ndaj klienetit? Te pelqen perdorimi i teknologjise informative per te rritur performancen tende te shitjes? Nuk e ke problem te komunikosh ne anglisht me kliente dhe furnitore te huaj? A e don punen ekipore dhe i mirepret sfidat ne zhvillimin tend profesional?

Atehere apliko menjehere dhe behu pjese e se ardhmes ne tregun online te udhetimeve dhe turizmit.

Perparesi kane kandidatet qe kane:

  • Diplome te trajnimit te IATAs, ose
  • Certifikate per perdorim te Amadeus apo ndonje sistemit tjeter (GDS), ose
  • Perfunduar shkolle te mesme apo te larte ne industrine e udhetimeve, ose
  • Pervoje ne shitje

Punohet 21 dite ne muaj, nje turn ne dite pune me rotacion, perfshire 2-3 dite vikendi ne muaj. Zyra jone gjindet afer rruges B ne Kodren e Diellit ne Prishtine dhe operon cdo dite nga ora 9 deri ne oren 21.

Apliko tani duke derguar CV-ne dhe nje leter motivuese tek albion@fluturime.com

Shikime 5,155
Kategoria Administratë
Skadon 16/09/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management