Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Kamarier, Picamen, Enëlarëse

Aurora Group
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Aurora Group hap konkurse pune për këto pozita:
  • Kamarier 350-400, 
  • Picamen 450-550,
  • Enëlarese 300-350
    (Paga varion nga eksperienca dhe efiqienca ne punë)

Numri kontaktues për të interesuarit: 045 560 570

Shikime 4,458
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 14/09/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management