Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Kamarier, Shankist, Recepsionist/e, Pastruese

Ador Hotel
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Me synim për rritje të veprimtarisë, Ador Hotel është duke kërkuar staf mbështetës të kualifikuar dhe profesional në departamentet përkatëse si në vijim:

 • Kamarier
 • Shankist
 • Recepsionist/e
 • Pastruese

Kualifikimet e kerkuara per pozitat:


Kamarier/e

 • Te kete pervoje pune si kamarier/e,
 • Te kete deshire dhe ambicje per te punuar.

Shankist/e

 • Aftesi ne pune ekipore 
 • Aftesi organizative 
 • Pervoja pune ne fushe te ngjashme

Recepsionist/e

 • Njohja e punës me kompjuter dhe programet MS Office.
 • Njohja e gjuhës angleze.
 • Të jetë komunikativ/e.
 • I/e motivuar për punë.

Pastruese

 • Aftesi ne pune ekipore 
 • Aftesi organizative 
 • Pervoja pune ne fushe te ngjashme

 

Kandidatët e përzgjedhur do të njoftohen për hapat e mëtutjeshëm.

Ador Hotel

Adresa: rr. Ferid Curri, Arbëri,

Prishtinë 10000, Kosovë (afër Ambasadës Amerikane)

Menyra e aplikimit: 

Email: info@adorhotelks.com  ose të kontaktojnë në 048 949 949.  

Ju lutem spicifikoni pozitën në aplikim!

Shikime 5,091
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 11/09/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management