Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM PLUS

Kamarier/e, Banakier/e

Fitorja Petrol
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Te gjithe te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrat e telefonit: 049 755 808   dhe  049 646 774

Shikime 4,831
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 11/09/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Ferizaj
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management