Besle - Bakery & Cafe

Banakier, Kamarier

	 	 

Bakery&Cafe është në kerkim të përmbushjes së pozitave të ekipit.

Inkurajojme te gjithe ju te cilet i besoni vetes suaj per aplikim ne keto pozita :

  1. Banakier
  2. Kamarier

Aftesite e kandidateve:

  • Te flase gjuhen Angleze si dhe gjuhen Turke (e preferuar)
  • Te kete njohuri mbi stoqet dhe gjerat tjera te cilat lidhen me kuzhinen
  • Te krijoje lidhje te forta me punetoret dhe klientet
  • Te kete kujdes ne dukjen dhe veshjen.
  • Te punoje nen presion dhe te jete ne gjendje te perballoje punen.

Te interesuarit te na dergojne CV e tyre se bashku me foto tek hr@besle.com.tr

Afati i fundit për aplikim është data 10 Maj 2019.

 

TAGS: BeslePrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 2361
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC