Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Kompania Eurometal shpk hap konkurs për pozitën:
  • Saldues (10)
Kualifikimet:
  • Të ketë përvojë pune relevante
  • I aftë për pune dhe të punojë në mënyrë të pavarur apo ne grupe;

Të gjithë të interesuarit te na kontaktojne në tel 049/426 060, prej orës 08:00-17:00.

Shikime 4,688
Kategoria Ndërtimtari & Patundshmëri
Skadon 10/09/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Ferizaj
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management