Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kawa Group hap konkurs për:

Arkitekt/e (3)

Kualifikimet: 

  • Diplomuar në fakultetin e Arkitekturës dhe ndërtimtarisë
  • Përvojë të gjërë në Archicad (e domosdoshme)
  • Njohuri në 3Ds Max (e preferueshme)
  • Aftësi për të punuar në mënyrë efikase
  • Së paku 2 vite përvojë pune profesionale në ndërtim dhe mbikqyrje

Të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë CV-ne në email adresën: info@kawa-group.com apo në numrin kontaktues 049 900 850

Shikime 5,698
Kategoria Ndërtimtari & Patundshmëri
Skadon 10/09/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management