Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC

Dizajner/e Grafik

Publico Group
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Publico Group hap konkurs për:

  • Dizajner/e Grafik

Kërkohet të ketë:

  • Përvojë Pune
  • Njohuri në 3D dhe animacion

Të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë CV-ne në email adresën: publico.group@gmail.com apo në numrin kontaktues 048 383 383

KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management