Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Butrinti Group hap konkurs për

  • Agjent të Shitjes (2)

Kandidatët e interesuar për punë mund të aplikojnë në numrin e telefonit:

045 722 722 ose te dergojne CV-ne në email: Butrintishpk@hotmail.com

Shikime 5,120
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 09/09/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management